Movies
Ratings
136
Green BookRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0