Series
Ratings
19
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5