Series
Ratings
19- The FrogRated ★ 1.0
- Jip: GongpoRated ★ 5.0
- Unmyeongui YongsadeulRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0- The First GlanceRated ★ 3.5
Dr. Park’s ClinicRated ★ 0.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Space Between: SunshowersRated ★ 5.0