Titles you rated
ClueRated ★ 5.0
8 WomenRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
TrapRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Central IntelligenceRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0