Titles you rated
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
Archive 81Rated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0