Titles you rated
AlienRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0