Series
Ratings
39
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5