Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0