Titles you rated
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0