Titles you rated
The Morose MononokeanRated ★ 3.5- OrangeRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 5.0