Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0