Movies
Ratings
143
Kick-AssRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5