Titles you rated
Every Day A Good DayRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0