Series
Ratings
50
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5