Movies
Ratings
102
The ConjuringRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5