Movies
Ratings
205
La La LandRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5