Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SwayRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5