Movies
Ratings
305
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5