Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0