Movies
Ratings
518
Green BookRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0