Movies
Ratings
279
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0