Movies
Ratings
391
Ode to My FatherRated ★ 0.5
ClickRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5