Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0