Movies
Ratings
831
The Truman ShowRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
MinariRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0