Series
Ratings
24
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0