Movies
Ratings
70
The UnfairRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5