Series
Ratings
55- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5