Movies
Ratings
433
ElementalRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Asian AngelRated ★ 2.5
BeginnersRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5