Series
Ratings
43
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0