Series
Ratings
30
The New EmployeeRated ★ 4.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 4.5
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0