Movies
Ratings
34
The Dark KnightRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5