Movies
Ratings
500
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0