Movies
Ratings
837
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0