Movies
Ratings
16
The RockRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5