Series
Ratings
77
My MisterRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Cat ChefRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5