Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0