Titles you rated
Under the SunRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Mr. HolmesRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0