Series
Ratings
95
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
LookingRated ★ 4.5
LookingRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Love AlertRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0