Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0