Series
Ratings
165
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.0
Hard to FindRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Delico's NurseryRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Doctor Who Season 13Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0