Movies
Ratings
185
Perfect SenseRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5