Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5