Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.5- Survival WeddingRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Promise CinderellaRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0