Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
FelonRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0