Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Predator 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5