Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0