Movies
Ratings
687
CarameloRated ★ 3.5
Einstein and EddingtonRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Good LiarRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.0