Movies
Ratings
328
Captain MarvelRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0