Movies
Ratings
24
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5