Movies
Ratings
81
CloserRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5